Водостічні системи Struga (Струга)

 Ми пропонуємо водостічні системи Struga (виробництво - Польща), які вважаються одними з найбільш якісних і надійних водостічних систем у Європі. Водостічні системи Struga виготовлені з шведської сталі і мають гарантію 30 років! У нас є 2 моделі 125/90 (для приватних будинків) і 150/100 (для великих споруд) в 11 кольорах, які не мають собі рівних по надійності і тривалості використання.

Ринва "Struga" виробляється тільки із шведської сталі Prelaq RWS виробництва SSAB. Шведський концерн - це світовий лідер у виробництві високо тривкої сталі. Безперечною перевагою листової сталі Prelaq RWS є товстий шар цинку, навіть 300г/м2 з двох сторін, яка є бронею, що захищає сталеву серцевину від іржі, зокрема в місцях надрізів і подряпин. Товщина серцевини в залежності від елементу складає 0,6 - 1,25 мм. Сталевий лист вкритий з обох сторін органічним покриттям Prelaq RWS товщиною 35мкм з кожного боку.

Виняткова товщина лаку листової сталі Prelaq RWS та використані при її виробництві полімерові зерна, завдяки чому вона стає ще більш стійкою до корозії і подряпин.

Нова технологія лаку спричинилася до того, що він краще зберігається в високих температурах рівня 70°C, які щодень діють на усі елементи даху.

Стійкість до згинання- це риса, яка відрізняє листову сталь Prelaq RWS. Тип сталі та стійкість лакового шару впливають на збереження технічних і естетичних властивостей.

Водостічна система "Struga" виробляється у дев'яти варіантах кольорів, з яких можна старанно вибрати той, який найкраще підійде до кольору покрівлі.

Елементи системи

Переваги сталевої водостічної системи Struga:

 Водостічна система - це дуже суттєвий елемент даху, завдання якого є швидке відведення тисяч літрів води під час зливи.

Сталева водостічна система "Струга" це найкращий вибір, який дає усі властивості практичної системи водовідведення.

ВИТРИВАЛІСТЬ – Водостічна система "Struga" -виробляється тільки і виключно із шведської сталі Prelaq RWS. Три ґатунки матеріалу (PLX, B420, SUB250) товщиною від 0,6мм до 1,25мм гарантує негнучкість, пластичність і тривкість елементів. Листова сталь оцинкована з обох сторін регулярною кількістю цинку навіть 300г/м2.

МІЦНІ ГАКИ – система "Struga" поставляє класичні гаки для крокв та сучасні гаки для торцевої дошки, зміцнені завдяки відповідному профілю та негнучкій жорсткості.

БЕЗПЕКА – сталь, з якої виробляється система "Struga", стає часом останнім елементом безпеки при пересуванні по скаті даху.

МОЖЛИВІСТЬ МОНТАЖУ В ХОЛОДНІ ДНІ –  елементи такої водозливної системи не тріскаються під час згинання і монтажу, тому їх можна монтувати навіть взимку.

ЛАК – покриття нового покоління товстошарове Prelaq RWS 35мкм, яке накладається з обох сторін, це довготривала обробка, яка не змінює кольору роками і не виблякає. Полімерні зерна, які містить лак, підвищують стійкість на подряпини.

МІНІМАЛЬНА ТЕМПЕРАТУРНА РОЗШИРЮВАЛЬНІСТЬ – сталева водостічна система не міняє помітно розмірів у теплі дні і в зимні ночі. Тому утримується пряма форма ринви, труби та інших аксесуарів протягом усього періоду служби.

КОЛІР, ПОДІБРАНИЙ ДО ЛИСТОВОЇ СТАЛІ – система "Struga" виробляється у десяти кольорах, з яких усі підходять до кольору існуючого дахового покриття.

КОМЛЕКТ АКСЕСУАРІВ – ми поставляємо повний комплект елементів, необхідних, щоб створити повністю безпечну, довговічну і функціональну систему водовідведення (напр., елементи зміцнення і фіксації ринви).

ПРИХОВАНИЙ ШОВ ТРУБИ – інноваційність привела нас до п'єдестал естетики: ми створили водостічну трубу, без помітного зовнішнього шва.

 

ГАРАНТІЯ – виробник системи "Струга" дає на свою продукцію 15 років письмової гарантії.