Водостік з міді K&J&G

Водостічна система з міді K&J&G (Словаччина) - система відведення води з покрівель будівель і споруд, вироблена з одного з найбільш довговічних і не схильних до корозії металів - мідь.

Мідь не потребує опису своїх переваг і не вимагає доказів своєї довговічності. Цей метал в усі часи вважалася вишуканим, дорогим, надійним і довговічним матеріалом, який не схильний до корозії - самому злісному ворогові всіх металів.

Водостічна система з міді, як і покрівля з міді - ознака високого смаку забудовника і його статусу. Цей водостік завжди буде доступний не всім. При цьому, все ж ціна водостоку з міді - гарантоване вкладення інвестицій в надійність і довговічність. Якщо перерахувати вартість звичайного водостоку з оцинкованого металу з покриттям на термін його експлуатації, і вартість мідного водостоку з його терміном служби, то вийде, що мідний водостік вигідніше в 1,5-2 рази, завдяки своєму терміну експлуатації!

 Естетична цінність мідного водостоку в тому, що протягом кожного десятка років експлуатації мідь буде міняти свій "колір" від самого початку оранжево-жовтого блискучого, через коричневий відтінок патини і до самого благородного зеленого відтінку мідної патини.

Водостік з міді - рішення по відводу води з даху, яке прослужить більше 100 років.

Покрівельний центр RUFER пропонує водостічну систему з міді концерну K&J&G (Словаччина), відомого Європейського виробника і переробника металів не тільки з оцинкованої сталі, але і міді та цинку-титану. За більш детальною інформацією звертатйтесь до наших менеджерів.

Водостік з Меди K&J&G: схема елементів водостоку

 1. Заглушка ринви.

2. Кронштейн довгий на крокви.

3. Кронштейн короткі на лобову дошку.

4. Жолоб водостоку.

5. Воронка жолоба.

6. Брудозатримувач (павук) в воронку.

7. Компенсатор жолоби

8. Поворот жолоби.

9. Коліно труби

10. Трійник труби.

11. Труба.

13. Перехідник коліно.

16. Ревізія труби.

17. Обхват труби з цвяхом (в дерево).

18. Обхват труби з гвинтом (в цеглу, блок).

19. Воронка загальна, універсальна

Звертайтеся в офіс компанії за консультацією і детальним розрахунком Водостічної системи з міді K&J&G.

Для отримання максимально точного розрахунку вартості водостоку з міді Вам необхідно надати нам план покрівлі Вашого будинку в вигляді зверху, а також чотири фасади будинку (проект фасадів будинку з кожного боку). На плані покрівлі і фасадах повинні бути вказані всі розміри (висоти і довжини), які прослужать допомогою для розрахунку комплектації водостоку.

Ви можете самостійно приїхати до нас в офіс з Вашим проектом будинку, і ми самі відзнімемо всю необхідну інформацію для розрахунку, або можете направити на нашу електронну адресу лист з прикріпленими файлами в будь-якому зручному для Вас форматі.