Пластикова водостічна система Bryza

BRYZA (Бриза) - це новітня водостічна система, що з'явилася на ринку на початку 2004 року. Аналіз уже існуючих до цього часу систем, дозволив створити новаторський продукт, що виключає їх недосконалості. Інженерне знання, сучасна технологія, а також висока компетенція, посилена багаторічним досвідом в переробці синтетичних матеріалів, принесли плоди у створенні чудового продукту надійної марки і найвищої якості серед подібних систем.

Постійно в наявності коричневий, червоний, зелений, цегловий, та білий колір.

КОМПЛЕКТАЦІЯ ВОДОСТІЧНОЇ СИСТЕМИ BRYZA

 

Кольорова гамма пластикових водостічних систем Bryza (Бриза)

Водостічні системи BRYZA придатні не тільки для житлових будинків, але й для промислових споруд.

Термін служби може складати до 50 років.

Повна стійкість до корозії, атмосферного та хімічного впливу , ультрафіолетових променів, стійкість кольорів, підтверджена лабораторними дослідженнями і тестами старіння. Стійкі до зовнішнього та внутрішнього забруднення. Не шумлять під час дощу, як металеві водостоки, при цьому дозволяється встановлення систем обігріву. Пластик міцний та гнучкий, не боїться механічних пошкоджень та сильних ударів, витримує великі снігові і вітрові навантаження.

Чудово експлуатується в температурному діапазоні від –40 до +70 С.

На водостічну систему BRYZA надається гарантія від виробника.

Телефонуйте нам, наші менеджери безкоштовно зроблять прорахунок потрібної комплектації водостічної системи. При потребі - наш спеціаліст приїде до Вас на заміри.