Водостічні системи AquAsystem

Водостічні системи Aquasystem (аквасістем), успішно працюють в різних географічних широтах – від Південних морів до віддаленої Півночі, незалежно від кліматичних умов та капризів погоди, завдяки виробництву на новітньому унікальному устаткуванні з використанням кращих видів російської і європейської сировини, а також строгому контролю відповідності Німецькому стандарту на всіх етапах виробництва.

Знаменита німецька якість, широкий асортимент водостоків та аксесуарів для крівлі, різноманітність кольорів і матеріалів, продуманість і технологічність кожного елементу, уважність до дрібниць – це те, що пропонує Aquasystem, і те, що так цінують ті, для кого пріоритетами є краса, надійність, довговічність, зручність в експлуатації та можливість вибору покрівельних матеріалів.

Водостічна система Aquasystem є невід'ємною частиною будь-якої покрівельної системи і будь-якого будинку та призначена для організованого збору і видалення з крівлі атмосферних опадів, для зменшення вологості підстави будівлі та захисту цоколя і фасадів, а також надання закінченому архітектурному вигляду споруди. Безперечною перевагою металевого водостоку є його висока міцність та довговічність відносно всіх інших матеріалів, а полімерне покриття перешкоджає контакту металу з киснем та вологою. Ці чинники роблять водостічні системи «АКВАСІСТЕМ» ідеальними для використання в кліматичних умовах України.

Aquasystem випускає водостоки трьох типів - мідні, стальні, цинк-титанові водостічні системи.

  Мідні водостічні системи «Aquasystem» виготовляються з міді завтовшки 0,6 мм від провідних європейських виробників відповідно до  німецького стандарту DIN 18461. Водостічні системи з міді круглого перетину випускаються двох типорозмірів: мала система  90/125, велика 100/150, де 90 і 100 - діаметри труб, а 125 і 150 - діаметри жолобів.

Стальні водостічні системи «Aquasystem» виробляються на унікальному імпортному устаткуванні по провідних європейських технологіях і відповідають німецькому стандарту DIN 18461. Всі елементи водостічної системи виготовлені із кращих видів імпортної сировини від провідних європейських виробників. Сировиною для виробництва служать холоднопрокатна гарячеоцинкована сталь завтовшки 0,6-0,7 мм з полімерним покриттям Пурал.

Цинк-титан – сплав цинку, титану, алюмінію, міді. Вміст цинку складає 99,9%. Мідь і алюміній забезпечують цьому матеріалу необхідну пластичність, а титан підвищує корозійну стійкість. Цинк-титан - високопластичний матеріал, що важливо  у виробництві водостічних систем, де застосовується технологія глибокого витягу.  Пластичність, унікальна корозійна стійкість, екологічна безпека зробили даний матеріал популярним для вживання в покрівельній галузі.

Не варто сумніватись, що наші металеві водостоки Aquasystem надійно прослужать Вам не один десяток років і допоможуть уникнути невчасного ремонту крівлі, адже ми ретельно вивчили все, що пов'язане з водою, снігом і льодом, а також перепадом температур на крівлі перш, ніж запропонувати Вам свою продукцію.

ТЕХНІЧНІ ХАРАКТЕРИСТИКИ

Водостічна система AQUASYSTEM проводиться двох типорозмірів - Великий (Система 150/100 (діаметр жолоба 150 мм, труби 100 мм)) і Малий (Система 125/90 (діаметр жолоба 125 мм, труби 90 мм)). Ми пропонуємо водостік з круглим або прямокутним перетином, з імпортної високоякісної сировини - зі сталі з полімерним покриттям Pural (Пурал), з Цинк-Титана, а так само з Міді.

ОСНОВНІ ПЕРЕВАГИ

-          велика пропускна здатність системи;

-          висока несуча здатність системи, що забезпечується наявністю елементів жорсткості і хомутів;

-          висока стійкість до корозії;

-          відсутність щілин і присвятив в місцях з'єднань елементів конструкції;

-          елементи водостоку не потребують додаткової герметизації;

-          великий вибір аксесуарів для різних унікальних архітектурних рішень даху та фасаду Вашого будинку.