Пластикова водостічна система PROFiL

Водостічні системи Profil (Профіль) призначені для відводу води з даху будинків та споруд будь-якого архітектурного планування. Елементи та деталі системи виконані з високоякісного ПВХ, в склад якого входять спеціальні добавки, які забезпечують більшу пластичність матеріалу, а також його стійкість до УФ випромінювання.

Водостічні системи Raiko

Водостічні системи Raiko (Райко) - виготовляються з 1989 року в Польщі. Враховуючи теперішній ринок, компанія Райко суттєво розширила модельний ряд своєї продукції. Динамічний розвиток та піклування за високою якістю, виводять металеві водостічні системи Райко на лідируючі позиції.

Водостічні системи Struga (Струга)

 Ми пропонуємо водостічні системи Struga (виробництво - Польща), які вважаються одними з найбільш якісних і надійних водостічних систем у Європі. Водостічні системи Struga виготовлені з шведської сталі і мають гарантію 30 років! У нас є 2 моделі 125/90 (для приватних будинків) і 150/100 (для великих споруд) в 11 кольорах, які не мають собі рівних по надійності і тривалості використання.

Водостічні системи AquAsystem

Водостічні системи Aquasystem (аквасістем), успішно працюють в різних географічних широтах – від Південних морів до віддаленої Півночі, незалежно від кліматичних умов та капризів погоди, завдяки виробництву на новітньому унікальному устаткуванні з використанням кращих видів російської і європейської сировини, а також строгому контролю відповідності Німецькому стандарту на всіх етапах виробництва.

Пластикова водостічна система Bryza

BRYZA (Бриза) - це новітня водостічна система, що з'явилася на ринку на початку 2004 року. Аналіз уже існуючих до цього часу систем, дозволив створити новаторський продукт, що виключає їх недосконалості. Інженерне знання, сучасна технологія, а також висока компетенція, посилена багаторічним досвідом в переробці синтетичних матеріалів, принесли плоди у створенні чудового продукту надійної марки і найвищої якості серед подібних систем.

Водостік з міді K&J&G

Водостічна система з міді K&J&G (Словаччина) - система відведення води з покрівель будівель і споруд, вироблена з одного з найбільш довговічних і не схильних до корозії металів - мідь.