Мінеральна вата  ROCKWOOL

Утеплювач з мінвати або мінеральна вата — це волокнистий теплоізоляційний матеріал. Мінеральний  утеплювач виготовляють виключно з мінеральної основи. В основному це силікатні розплави гірських порід.  У нас ви можете купити мінераловатний утеплювач ROCKWOOL (Роквул).

Мінвата ROCKWOOL як продукт натуральний, неорганічний, отримуваний в результаті плавки мінеральних порід (базальт) є повною мірою екологічним, натуральним теплоізоляційним матеріалом.  Переваги матеріалу. На утеплювач Rockwool не впливає сезонність, тому він не міняє своїх первинних властивостей за весь період експлуатації. Хімічна нейтральність. Мінвата (мінераловатний утеплювач) Роквул не впливає на інші будівельні матеріали і не чутливий до їх дії. Біологічна стійкість. Вона також володіє біологічною стійкістю, тобто не створює умов для розвитку мікроорганізмів і не гниє.

Конструкції, ізольовані мінватою, пропускають водяну пару - "дихають". У зовнішніх стінах не скупчується волога, що подовжує їх термін експлуатації. Хороша пружність на стискування або розриви.

Вогнестійкість. Мінвата ROCKWOOL не горюча і є перешкодою для поширення вогню. Вона витримує температуру понад 1000 °С. Ізоляція з мінвати ROCKWOOL не вимагає спеціального захисту, якщо вона виконана відповідно до будівельних норм і рекомендацій виробника. В результаті утеплення мінватою ROCKWOOL досягається економія палива.

ROCKMIN - для даху та підлоги

Негорюче утеплення та акустична ізоляція:

1.      вентильованих покриттів та дахів,

2.      дерев’яного брусового перекриття,

3.      підвісних стель,

4.      легких каркасних стін та перегородок,

5.      підлогового бруса.

DOMROCK

Негорюче утеплення та акустична ізоляція:

1.      вентильованих покриттів та дахів,

2.      дерев’яного брусового перекриття,

3.      підвісних стель.

MEGAROCK

Негорюче утеплення та акустична ізоляція:

1.      мансард, скатних покрівель та горищ,

2.      дерев’яного перекриття,

3.      підвісних стель.

ROCKTON

 Негорюче утеплення та акустична ізоляція:

1.      багатошарових стін,

2.      жилих мансард,

3.      балочного та підлогового перекриття.

Фасадна вата FASROCK

Негорюче утеплення та акустична ізоляція:

1.      зовнішніх стін,

2.      каркасних стін,

3.      гаражних та підвальних приміщень.

Мінеральна вата ROCKWOOL доступна у таких видах: ROCKMIN, ROCKTON, FRONTROCK MAX E,  MEGAROCK PLUS, FASROCK, DOMROCK, SPODROCK, MONROCK, DACHROCK, STROPROCK, WENTIROCK, PANELROCK, SUPERROCK ТА FIREROCK.

 

Відмінна теплоізоляція і звукоізоляція. Мінвата ROCKWOOL взимку затримує в будинку тепло, влітку захищає від жари і добре поглинає звуки. Застосовується для утеплення підлоги, стелі, мансардних приміщень, дахів, технічної ізоляції.

Про наявність та терміни виконання замовлення стосовно утеплювача ROCKWOOL - звертайтесь до наших менеджерів.