Сходи на горище Oman (Польща)

Сучасні сходи – це ексклюзивний елемент зручності та надійний механізм, який забезпечує комфортне проживання.

Омані Компанія FSC сертифікована, що підтверджує походження деревини з джерел провідних сталого лісового господарства. При покупці виробів з деревини мічених FSC-сертифікованих, ви можете бути впевнені, що деревина, з якої вони виготовлені, приходить з лісу працюють відповідно до гарної природою і хорошого життя на території спільноти, яке відповідно до правил належної практики лісу.

Сходи на горище Oman – це зручність, довговічність та компактні розміри. Європейський дизайн сходів дозволяє гармонійно підкреслити стилістичне спрямування інтер’єру, а надійний каркас гарантує довговічність у використанні. Навантаження до 160 кг. Термоізоляційна кришка типу "сендвіч", товщиною 2,6 см, деревяний короб висотою 13,5 см з гумовими ущільнювачами, 3-х секційна.

Стандартні розміри сходинок Оман - 120*70 та 120*60 мм та висотою 280 мм. Також є модель Mini з розмірами 80*60 та 80*70 мм з висотою 265 мм, ця модель зменшений варіант моделі Stallux.

Драбинка на горище Termo long має розміри 120*60 та 120*70, це подовжений варіант сходинок Termo з висотою 335 мм.

Nozycowe (ножицові або сходи-ножниці) мають стандартні розміри, їх перевага легкість та зручність у розкладанні/збиранні. Усі сходинки мають утеплену кришку типу сендвіч.

Під замовлення можливий привіз інших розмірів, тому за більш детальною інформацією звертайтесь до наших менеджерів.

Правильний монтаж драбинки на горище Oman