Сходи на горище FAKRO

Фірма FAKRO має в своєму асортименті різні моделі сходів на горище, що дозволяє задовольнити індивідуальні потреби клієнтів. Всі моделі складних сходів FAKRO забезпечують високу щільність і термоізоляцію і відповідають стандарту EN 14975. Сходи LWS - це базова модель сходів FAKRO. Більший комфорт користування гарантують сходи LWK, укомплектовані поручнем, наконечниками та кришкою білого кольору.

LWS Smart

LWS Smart базова модель нового покоління сходів FAKRO. Інноваційне вирішення, яке використовується в новій конструкції забезпечує високий комфорт користування, швидкий і простий монтаж сходів в площині стелі.  Сходи укомплектовані термоізоляційною кришкою, бежевого кольору, яку можна легко пристосувати до інтер'єру обклеївши або помалювавши в будь-який колір.

LWK Komfort

В сходах LWK Komfort застосоване інноваційне рішення, яке забезпечує найвищий комфорт користування, гарантує дуже хороші властивості термоізоляції і забезпечують простий та швидкий монтаж сходів в площину стелі.  Сходи LWK Komfort укомплектовані термоізоляційною кришкою білого кольору, поручнями та наконечниками.

LTK Thermo

Сходи LTK Thermo - це супертермоізоляційні сходи призначені для будинків в яких є велика різниця температур між житловим приміщенням та нежитловим горищем. Сходи укомплектовані білою кришкою товщиною 6,6 см з коробкою 22 см висотою.

В групі сходів спеціального призначення є сходи супертермоізоляційні LTK Thermo розраховані на клієнтів, яким залежить на найнижчій тепловіддачі.

Мають 4-ий найвищий клас щільності згідно норми EN 12207.

Ножичні сходи LST

Сходи на горище LST – це ножичні сходи з білою термоізоляційною кришкою, товщиною 3,6 см. Коробка сходів – дерев'яна і стандартно укомплектована кутниками для швидкого монтажу. Механізм відкривання кришки утримує її в будь-якому положенні відхилення точно так само, як і повністю відкритому. Це гарантує безпечне складання та розладання сходів. Також його конструкція дозволила вилучити замок. Драбина пофарбована порошково в графітний колір RAL 7022. Є можливість продовження драбини, до висоти  макс. 330 см, додаванням 2 сходинок LSS.

Ножичні сходи LST мають малі розміри коробки та призначені для місць, де неможливо встановити сегментні сходи.

За більш детальною інформацією звертайтесь до наших менеджерів!

Відео-інструкція монтажу драбинки Fakro