Софіт ASKO

Софіт, або як його ще називають підсофіт Asko - це ПВХ панелі підвищеної міцності, призначені для підшивки фронтонних та карнизних звисів покрівлі. Софіт буває перфорований (з вентиляційними отворами) та неперфорований. Основні функції що виконує підсофіт - забезпечення вентиляції підпокрівельного простору, а також завдяки широкій колірній гаммі - надає краси вашому будинку. Цей матеріал чудово поєднується з любим покрівельним матеріалом.

Де використовують софіти? Вони використовуються не тільки для нового будівництва, ними також можна обшивати уже існуючі будинки, веранди, ганки, альтанки та інше. Завдяки своїй структурі, перфорований софіт забезпечує ефективну вентиляцію вашого під покрівельного простору та вивід конденсату, що в свою чергу збільшує довговічність покрівлі, плівки та мінеральної вати.

Основні переваги такого матеріалу - підвищена міцність (в порівнянні з пвх вагонкою), не гниє (в порівнянні з дерев’яною вагонкою), не заржавіє (на відміну від металевого софіту).

Різновид софіту ASKO

Софіти ASKO представлені в 11 кольорах. Крім 4-х традиційних кольорів ( білий, коричневий, графіт, бежевий), асортимент ASKO також включає 7 кольорів «під дерево»: золотий дуб, горіх, світла сосна, червоне дерево, темний дуб, червоне дерево Тік та яблуня.

 

Така різноманітність кольорів софітів дозволяє максимально підкреслити індивідуальність Вашої покрівлі і зробити її дійсно неповторною. Усі кольори ASKO виробляються методом ламінації – покриваються зверху спеціальною багатошаровою плівкою, що робить софіти більш естетичними і стійкими до пошкоджень.

Види панелей

Панелі ASKO бувають двох видів – перфоровані і без перфорації.

 

У кожному кольорі є ті й інші панелі. Перфоровані панелі необхідні для забезпечення вентиляції підпокрівельного простору – щоб не збирався конденсат і Ваша покрівля була надійною і довговічною. Розрахунок кількості перфорованих і неперфорованих панелей на покрівлю залежить від конфігурації покрівлі й типу покрівельного покриття, але в середньому співвідношення неперфорованих і перфорованих панелей на покрівлі - 2:1.

Комплектуючі

 

Комплектація ASKO складається лише з двох елементів – J- і H-планок. J-планка відіграє роль направляючої при монтажі софіта, в той час як Н-планка – це з`єднувач і використовується для кутових стикувань софіта.

Технічні характеристики ASKO

Назва

Розмір

Робоча площа

Кількість в упаковці

Панель ASKO перфорована

3,5 × 0,305м

1,07 м²

18 шт.

Панель ASKO без перфорації

3,5 × 0,305м

1,07 м²

18 шт.

J-профіль

3,8м

 

40 шт.

H-профіль

3,8м

 

12 шт.

 

Монтаж підсофіту не є складним. Панелі Asko йдуть довжиною 3.8 метра. Відповідно довжині звису вашої покрівлі нарізаємо софіт, зі сторони карнизної дошки встановлюємо спецпланку для підтримки ПВХ панелі відповідного розміру, а від стіни j-профіль. На кутах софіт можна з’єднувати h-профілем.

 

Для точного прорахунку кількості необхідних софітних панелей звертайтесь до наших спеціалістів.