Сайдинг Döcke

Сайдинг Docke (Дьоке) виробляється в Росії компанією «Дьоке Екстружн» з 2005 року. Це одне з найбільших в Росії підприємств по виробництву вінілового сайдинга.

Сайдинг Docke - виготовляється з найякіснішої сировини, на сучасному устаткуванні з використанням передових технологій за ліцензією і під контролем компанії «D.O.C.K.E. Systemlosungen Gmbh», Берлін, Німеччина.  За короткий строк завдяки високій якості і широкій колірній гаммі, російський сайдинг Docke завоював широку популярність на будівельному ринку Росії, Білорусії, Казахстану і, сподіваємося, займе провідне місце на ринку України.

По своїх технічних характеристиках, cайдинг Docke, не поступається імпортним аналогам з Канади, США і Європи, але при всіх достоїнствах матеріалу зарубіжних аналогів - вартість сайдинга іноземних виробників значно вище і в Росії все великий попит мають вітчизняні будівельні матеріали, оскільки вартість сайдинга російського виробництва нижча.

Висока функціональність, широка колірна гамма і унікальна структура сайдинга Дьоке - нададуть Вашому будинку неповторний та оригінальний зовнішній вигляд.  Гарантований виробником термін експлуатації вінілового сайдинга Docke - 25 років.

 

Сайдинг Döcke Корабельний Брус

Сайдинг Döcke Blockhaus

Сайдинг Döcke Ялинка

Сайдинг Döcke Вертикальний

Форнітура сайдингу Döcke