Український сайдинг та софіт FASIDING.

 Український сайдинг FASIDING - один з най економічній варіантів обшивки фасаду. Сайдинг FASIDING - простий в монтажу, легкий по вазі, широка колірна гамма і при цьому всьому чудова ціна.

Сайдинг та софіт виробництва торгової марки FASIDING - це відформатовані панелі виготовлені з полівініл хлориду, які мають товщину 1.2 мм. З однією сторони панелі розташовані отвори для цвяхів і виступ замкової частини, а також антиураганний замок. З іншого боку сайдінгова панель загнута всередину. Монтаж відбувається внахлест: замковий виступ однієї панелі чіпляється за загин другий. Таким чином панелі з'єднуються між собою. Потім за допомогою саморізів або цвяхів панелі кріпляться до основи. Сайдинг має термін служби до п'ятдесяти років.

Із безлічі варіантів зовнішнього облицювання будинку, сайдинг - це найбільш простий і доступний матеріал для того, щоб зробити фасад гарним та акуратним при мінімальних витратах часу і коштів на покупку матеріалу та його монтаж.

FaSiding (ФаСайдінг) являє собою пластикові панелі, що імітують дощату обшивку. Ці панелі застосовуються для реконструкції і обшивки фасаду будь-якого виду будівлі - від літньої кухні, котеджу, садового будиночка і до багатоповерхового будинку. Панелі ПВХ FaSiding універсальні для всіх регіонів України завдяки високій міцності стабільності листа сайдингу. Крім того, їх легко використовувати для будь-якої будівлі, облицьовуючи фасади округлої та асиметричної форми без порушення малюнку фасаду.

Колекція FASIDING.

 

  Сайдинг панелі Fasiding виготовлені з високоякісної смоли ПВХ і найкращих імпортних аддитивів методом коекструзії на сучасному устаткуванні світових лідерів екструзійної промисловості. Коекструдована панель складається з двох шарів, зовнішнього і внутрішнього, кожен з яких виготовлений по певній рецептурі. При цьому лицьовий шар має підвищену стійкість кольору, а внутрішній - високу ударостійкість та морозостійкість.

При виробництві в матеріал, з якого виготовляються панелі ТМ FaSiding (ФаСайдінг), додається оксид титану, високоякісні модифікатори і пігменти. Завдяки цьому системи стійкі до впливу ультрафіолету, зовнішнього і внутрішнього забруднення, хімічного впливу агресивних середовищ, перепаду температур.

ФаСайдинг зберігає свої декоративні властивості, та якості міцності після 60 циклів випробування на морозостійкість.

Основні якості сайдингу Fisiding:

•  Довгий термін експлуатації.

•  Міцність та колірна стійкість до погодних умов

•  Екологічна не токсичність

•  Негорючість

•  Цінова пропозиція

•  Висока естетичність

•  Морозостійкість

•  Захист стін від вітру та дощу

•  Антиураганний замок

Планки FASIDING, залежно від призначення, бувають:

Кути зовнішні і внутрішні

Для обшивки кутів будівлі

Білявіконні планки

Застосовуються для обрамлення вікон Вашого будинку. Підійдуть для віконних прорізів шириною до 15см.

Планка сполучна

Є з'єднувачем панелей сайдингу у випадку, коли на стіну встановлюється більше однієї панелі в ряд.

Планка стартова

Являє собою «гачок», за який зачіплюється перша панель сайдингу. Стартову планку не видно на фасаді, тому що вона прихована за панеллю.

Планка фінішна

Виходячи з назви, зрозуміло, що дана планка застосовується як завершальний елемент фасаду, в який входить остання панель сайдингу.

J-планка

Дана планка є універсальною, тому що з її допомогою можна замінити практично будь-яку з інших планок. Але найчастіше її використовують замість фінішної планки у випадках, коли потрібна більш широка планка.

Навісна планка

Застосовують при переході від цокольній частини будинку до фасадної, особливо якщо цокольна частина виступає від фасадної. Випускається дана планка тільки в білому кольорі.

Фаска

Дану планку можна застосовувати для закриття лобової дошки будинку, але найчастіше її використовують замість білявіконної, коли потрібно закрити ширший віконний проріз.

Її ширина - 22см.

Планка окантовочна

Дана планка виконує декоративну функцію, нею обрамляють фасад будинку, використовують замість фінішної. Ця планка також випускається тільки у білому кольорі.

Із чого складається система FASIDING