Підпокрівельні плівки і мембрани Strotex

Гідроізоляційні паропроникні плівки Strotex SL PP, Strotex 110 PP призначені для додаткового захисту підпокрівельного горищного простору від проникнення води, а також для виведення водяної пари з теплоізоляції - вони паропроникні за рахунок мікроперфорації.

Strotex AC 140 - це підпокрівельна плівка, що має з одного боку спеціальний антиконденсатний шар з віскозного волокна. Зовнішня сторона забезпечує гідроізоляцію крівлі, а нижня вбирає в себе пару, яка згодом вивітрюється через вентиляційні зазори в області конька. Цей матеріал рекомендується застосовувати в покрівельних конструкціях з металевим покриттям (металочерепиця). Кожен рулон містить рекомендації по монтажу плівки.

Пароізоляційні плівки Strotex SL PI, Strotex 110 PI необхідні при монтажі як плоских, так і скатних дахів з будь-якими видами покриттів. Їх функція - захищати теплоізоляційний шар від проникнення водяної пари, що утворюється у внутрішніх приміщеннях в результаті життєдіяльності людей і що піднімаються до крівлі за допомогою дифузії і конвекційного перенесення.

Пароізоляційна плівка Strotex Al 90 окрім вищевказаних властивостей володіє додатково тепловідбивним ефектом, рекомендується застосовувати для облаштування мансард, у вологих приміщеннях будинку. Плівки Budfol унікальна пропозиція для українського ринку: відмінний пароізоляційний матеріал для конструкції стін, крівлі і перекриттів, створення волого відштовхуючого шару під підлогами, паркетним настилом, захисту схилів даху під час будівельних робіт.

Супердифузійна мембрана Strotex 1300 V, Strotex 1300 Basic - тришарові мембрани з високою паропроникністю (>=1700 г/м2/24 години). Мембрани прийнято називати "дихаючі" плівки, тобто плівки, які забезпечують захист утеплювача від проникнення атмосферної вологи, залишаючись в той же час практично прозорими для виходу зсередини водяної пари. Переваги - висока стійкість до ультрафіолету, міцність, відсутність необхідності наявності зазору між плівкою і утеплювачем.

Новинка! Металізована стрічка-скотч для склеювання підпокрівельних плівок. Ідеально підгодить для паробар'єру Strotex AL 90.

Матеріал: одностороння металізована поліпропіленова стрічка.

Сфера застосування: для герметичного склеювання стиків пароізоляційних та гідроізоляційних підпокрівельних плівок з внутрішньої сторони.

Ширина: 50 мм.

Розфасовка: 50 мм. × 50 п. м./рулон.

Ціни та наявність певної моделі плівок Strotex можна взнати зателефонувавши до нас в офіс або зв’язавшись з нами за допомогою електронної форми.  

Підпокрівельні плівки і мембрани Strotex Івано-Франківськ, Калуш, Галич.