Підпокрівельні плівки і мембрани Dörken

Компанія більше 50 років виробляє високоякісні продукти з торгівельним найменуванням DELTA, які гарантують безпеку, надійність та економію енергії.  Компанія Dorken GMBH & Co.KG є дочернім підприємством фірми Ewald Dorken AG, в ній працює приблизно 270 співробітників.

Асортимент продукції включає підпокрівельні плівки та аксесуари, дренажні системи, матеріали захисту гідроізоляції, системи захисних покриттів для фасадів і будівельних лісів, аграрні та загальногосподарські плівки.

Є багато типів скатних покрівель і одне вірне рішення - система ізоляції крівлі DELTA, що гарантує надійність, тривалий термін експлуатації даху та енергозбереження. Компанією Dörken розроблені рішення для будь-яких покрівельних конструкцій і різних вузлів крівлі з безпечним, надійним та функціональним використанням підпокрівельних плівок DELTA.

DELTA-MAXX TITAN Термомембрана

Дифузійна, вітрозахисна підпокрівельна мембрана з інтегрованою самоклеючою стрічкою. Застосовується для дахів з повним утепленням стропил. Може вмонтовуватися на утеплювач, суцільний настил і використовується на вентильованих фасадах. Володіє антиконденсатними властивостями.

DELTA-MAXX PLUS Енергозберігаюча мембрана

Дифузійна мембрана  з інтегрованою самоклеючою стрічкою. Застосовується для дахів з повним утепленням стропил. Може вмонтовуватися на утеплювач, суцільний настил. Володіє антиконденсатними властивостями.

DELTA-MAXX

Дифузійна мембрана з антиконденсатними властивостями. Застосовується для дахів з повним утепленням стропил. Може вмонтовуватися на утеплювач, суцільний настил і використовується на вентильованих фасадах.

DELTA-VENT N PLUS / DELTA-VENT N

Дифузійні плівки для скатних дахів з повною теплоізоляцією стропил. Допускається укладання лише на утеплювач. DELTA-VENT N PLUS має дві вбудовані зони проклеювання по краю рулону.

DRAGOFOL

Гідроізоляційна армована плівка з високою міцністю. Має мікроперфорацію для додаткового відведення пари. Застосовується лише в конструкціях з двома вентиляційними каналами.

DELTA-ROOF

Міцний і водонепроникний підстилочний килим для крівлі з бітумної черепиці. Гідроізоляція для вентильованих дахів з двома зазорами. Вмонтовується на суцільний настил або крокви.

Плівка-мембрана Dörken Івано-Франківськ, Калуш, Галич