Дахові мансардні вікна Velux.

 Мансардні вікна Velux (Велюкс) - це дахові вікна, які вже давно визнано Європою. З допомогою продукції фірми Velux, звичайне горище можна перетворити у житлове приміщення або офіс, при цьому забезпечити їх свіжим повітрям та сонячним світлом. Виробником було продумано готові рішення для: вітальні у мансарді, спальні та дитячої у мансарді, ванної кімнати, а також рішення для приміщення з верхнім світлом. Дахові мансардні вікна Velux додатково комплектуються - захисним коміром, ролетом або маркізом, гідро/теплоізоляцією, фірмовими відкосами, шторками або жалюзями.

Всі дахові вікна Velux (Велюкс) - з енергозберігаючими склопакетами, виробленими за новітньою технологією "теплого периметра". Відомо, що у звичайних склопакетах "найслабкіші місця" знаходяться по периметру скла. Тому замість традиційної алюмінієвої роздільної рамки ми використовуємо цілісну тонкостінну сталеву раму, заокруглену на кутах. Це запобігає утворенню конденсату по периметру скла. Зсередини склопакет заповнений інертним газом, аргоном, та герметизований силіконом (а не бутиловим герметиком!), термін служби якого - 20 років. За результатами випробувань склопакети VELUX (велюкс) визнані морозостійкими - тестування проводилося до мінус 55 градусів

Мансардні вікна VELUX за функціональністю поділяються на:

1.      вікна з відчинянням по центральній осі;

2.      вікна з двома типами відчиняння;

3.      вікно-аварійний вихід;

4.      вікна для нежилого горища;

5.      вікно-балкон та тераса;

6.      вікна для плоских дахів.

МОДЕЛЬНИЙ РЯД ДАХОВИХ ВІКОН ВЕЛЮКС

1.GZR 3050 - базовий комплект мансардного вікна з центральною віссю обертання серії Стандарт. Варіант з верхньою та нижньою ручками.

2.GLR - мансардне вікно покращеної конструкції з центральною віссю обертання серії комфорт. Є варіанти з верхньою, нижньою та двома ручками відкриття. Безпечне скло триплекс, краща шумо та теплоізоляція.

3.GLP - вологостійке вікно ПВХ білого кольору з центральною віссю обертання та можливістю встановлення додаткового електро обладнання. Ламіноване безпечне скло триплекс. Чудовий варіант для ванної кімнати.

4.GGL - екстра теплі вікна (Thermotechnology) підвищеного комфорту. Модель integra укомплектована дистанційним управлінням.

5.GGU - дерев’яне вікно покрите поліуретаном забезпечує високий комфорт та підвищену вологостійкість. Рекомендовано використовувати в кухнях, ваннах, та навіть банях. Двокамерний склопакет. (Thermotechnology)

6.GPU - панорамне багатофункціональне вікно забезпечує комфортне відкриття з верхньою віссю. (Thermotechnology).

7.PREMIUM INTEGRA - автоматичне вікно на дистанційному керуванні з сенсорним дисплеєм.

8.CABRIO-БАЛКОН - дає можливість встановити у вашому даху повноцінний балкон. Просте відкриття - забезпечує комфортне життя!

Комплектація дахового вікна Велюкс

 

Водонепроникний комір (оклад, фартух) для профільованої та плоскої покрівлі.

Для кращої тепло- та гідроізоляції треба використовувати комплект BDX 2000

Телескопічний стрижень для відкриття вікон з верхньою ручкою ZCT

 

РОЗМІРИ ДАХОВИХ ВІКОН VELUX

Мансардні вікна Velux (Велюкс) - виготовлені з дерева північної сосни, яка по  своїй структурі є щільною та міцною. Коробка та рама вікна виготовляється з клеєного бруса, що просочений фунгіцидом та покритий лаковим покриттям. Це говорить про те, що вікно служитиме багато років не змінюючи форму. Дахові мансардні вікна velux - екологічно чистий продукт, який не завдає шкоди Вашому здоров'ю та навколишньому середовищу. В асортименті VELUX більше 20 моделей вікон, а також всі необхідні аксесуари для надійного встановлення, гарного оздоблення, декору та захисту від спеки.

За більш детальною інформацією щодо продукції та її ціни - звертайтесь до наших менеджерів.