Мансардні дахові вікна FAKRO

Мансардні вікна FAKRO (ФАКРО) - являються одними з лідерів виробників дахових вікон у Європі. Фірма Fakro була заснована у 1991 році. На український ринок мансардні вікна цього виробника вийшли в 1998 році, з того часу в Україні вона є незмінним лідером з продажу вікон для даху. Компанія факро піклується про здоров'я своїх клієнтів, а також про навколишнє середовище і тому виготовляє дерев’яні мансардні вікна тільки з екологічно-чистої сировини. Є декілька видів дахових вікон, серед яких найбільш поширені: стандартне з зовнішнім гартованим склом, з вентиляційною щілиною, вологостійкі та вікно яке управляється з ПДУ.

МОДЕЛЬНИЙ РЯД МАНСАРДНИХ ВІКОН ФАКРО

Fakro FTS-V з центральною віссю повороту

Fakro FYP-V вікно з піднятою віссю обертання

Fakro FDY-V з піднятою віссю, та двома створами

Fakro FPP-V з верхньою віссю обертання

Fakro FWR U3 розпашне вікно вліво або вправо

Fakro BDL L3 карнизні вікна

Сьогодні фірма Fakro - може запропонувати великий вибір за функціональністю мансардних дахових вікон таких, як:

- обертальні дахові вікна;

- відхильно-обертальні вікна;

- панорамні мансардні вікна;

РОЗМІРИ МАНСАРДНИХ ВІКОН FAKRO

Для всіх типів дахових вікон ФАКРО існує великий асортимент аксесуарів: жалюзі, шторки, захисні ролети, маркізи, системи електроуправління вікнами та аксесуарами Fakro.

Для правильного монтажу мансардного вікна Fakro також необхідно придбати ущільнюючий комір. Існують коміри для плоского покрівельного матеріалу, для профільованого, для високо профільного, для збільшення кута нахилу вікна на 10 градусів а також паро пропускний комір.

Ми завжди готові проконсультувати наших клієнтів, та порадити оптимальний варіант мансардного вікна Факро.

Дахові вікна Fakro стають невід’ємним елементом при будівництві нових об’єктів, відкривають нові можливості в сучасній архітектурі та дизайні інтер’єру. Використовуючи дахові вікна у реконструкції горищ, легко можна їх змінити у функціональні та по-різному стилізовані інтер’єри. В залежності від побажань клієнтів та винахідливості проектантів навіть найбільш нетипові і витончені бачення можуть бути зображені у вигляді комп’ютерної графіки, за допомогою якої робимо остаточні рішення та втілюємо мрії в реальність.

За більш детальною інформацією звертайтесь до наших менеджерів.