Металочерепиця ThyssenKrupp (Тіссен Круп)

Німецька металочерепиця ThyssenKrupp - один з Європейських покрівельних лідерів у Європі. Металочерепиця виготовляється з стального оцинкованого листа товщиною 0.5-0.55 мм, який пофарбований у відповідний до колірної гамми кольорів, на який нанесено полімерне покриття. Листи такої металочерепиці, а саме її хвилі - нагадують структуру керамічної черепиці. Покриття може бути матовим або глянцевим (поліестр).

ThyssenKrupp (Тісен Крупп)- один з найкрупніших промислових концернів Німеччини, який офіційно розпочав свою роботу з 17 березня 1999 року. ThyssenKrupp - являється найкрупнішим у світі виробником листової нержавіючої сталі, а також металообробних станків.

Металочерепиця ThyssenKrupp - на сьогоднішній день дуже поширений покрівельний матеріал, завдяки своїй невисокій ціні і легкості в монтажу.

На даний момент така німецька металочерепиця доступна у двох хвилях - низька Монтеррей (Monterrey), та висока - Ретро.

Хвиля Монтеррей (Monterrey)

Хвиля Ретро (висока)

Металочерепиця Тігла

Металочерепиця Преміум

Металочерепиця Модерн

 Особливістю металочерепиці ThyssenKrupp є те що сталевий лист покривається захисним шаром магній-цинк, що значно збільшує термін служби металу, та високу корозостійкість. Товщина такої металочерепиці - 0.5 мм. Палітра кольорів достатньо широка, її ви можете переглянути звернувшись в наш офіс.

Німецька металочерепиця ThyssenKrupp в Івано-Франківську (Івано-Франківська обл.), Калуш, Галич.

За більш детальною інформацією звертайтесь до наших менеджерів.