Металочерепиця RUUKKI

Фінська металочерепиця фірми Ruukki - це якість, стиль та краса поєднані в одному. Компанія Ruukki - номер один у Європі серед виробників металевої покрівлі. Дана покрівля захистить ваш дім в любих погодних умовах. Стильна та надійна металочерепиця Ruukki - зробить Ваш будинок більш дорожчим для Вашого серця. Така покрівля досить проста у монтажі і тому потребує мінімум зусиль для підтримки гарного вигляду.

Металочерепиця Ruukki виробляється з конструкційної сталі з обов'язковою оцинковкою, пасивуванням, ґрунтовкою й нанесенням полімерного покриття. Тривалий термін служби матеріалу – забезпечується завдяки ретельно розробленій схемі багаторівневого захисту. Високоякісна металочерепиця RUUKKI випускаються із захисним полімерним покриттям декількох видів, що придатні для облицювання як внутрішніх, так і зовнішніх стін. Полімерне покриття металочерепиці виконує захисну функцію, захищаючи метал від вм'ятин, подряпин, корозії і вигоряння. Середньостатистичний термін служби металочерепиці RUUKKI становить більше 50 років.

 

 

Фірма Ruukki (Рууккі) у свому асортименті містить декілька видів хвиль металочерепиці, основні з яких: Decorrey, Monterrey, Finnera, Armorium, а також новинка - Adamante. Нижче Ви можете взнати більш детальніше про кожну з них. 

Вся фінська металочерепиця фірми Ruukki сертифікована, також на всю продукцію надається гарантія від виробника.

Покрівельний центр «RUFER» пропонує фінську металочерепицю Ruukki в Івано-Франківській області (м. Івано-Франківськ), Калуш (Калуський р-н), Галич (Галицький р-н).

За більш детальною інформацією потрібно звертатись до наших менеджерів, контактні дані в розділі контакти. 

Металочерепиця ADAMANTE – це середземноморський стиль вашого дому

Металочерепиця Ruukki Adamante - це виразний покрівельний профіль в середземноморському стилі, відмінний вибір для вимогливих власників.  Як і всі покрівлі Ruukki, металочерепиця Adamante розроблена за високими стандартами якості, щоб зробити ваше життя вільним від турбот.

Металочерепиця Adamante маркується незмивними чорнилами на лицьовій стороні покрівельного листа з нанесенням логотипу, зазначенням заводу-виробника (KV- Київ), марки та товщини сталі, покриття, дати виготовлення, що є додатковим критерієм високої якості та виключає можливості підробки.

Технічні характеристики

Кольори

 

Металочерепиця ARMORIUM – це покрівля класу люкс коли потрібно найкраще

Новий покрівельний профіль класу люкс Ruukki Armorium в унікальному виразному дизайні -  для великих покрівель та клієнтів, що потребують найкращого.  Профіль Armorium не має рівних в преміальному сегменті.

Технічні характеристики

Кольори

 

Металочерепиця MONTERREY - це найпопулярніша покрівля з багатьох причин

Monterrey - це покрівля з невисоким профілем, яка органічно поєднується як з природним ландшафтом, так і з архітектурою будівлі.

Модель Monterrey - одна з найпопулярніших покрівельних моделей Ruukki завдяки своїм естетичним характеристикам та широкому вибору покриттів та кольорів.

Monterrey маркується незмивними чорнилами на лицьовій стороні покрівельного листа з нанесенням логотипу, зазначенням заводу-виробника (KV- Копилів, Україна) та дати виробництва, що є додатковим критерієм високої якості та виключає можливість підробки.

Технічні характеристики

Кольори

 

Металочерепиця DECORREY - виглядає дорожче ніж коштує

Металочерепиця Decorrey виглядає оригінально та сучасно завдяки своєму низькому профілю.

Завдяки своїй низькій ціні Decorrey ідеально підходить як для реконструкції покрівель, так і для будівництва нового дому.  Тепер у кожного з'явилась можливість встановити сучасну покрівлю Ruukki.

Decorrey маркується незмивними чорнилами на лицьовій стороні покрівельного листа з нанесенням логотипу, зазначенням заводу-виробника (KV - Копилів, Україна) та дати, що є додатковим критерієм високої якості та виключає можливість підробки.

Технічні характеристики

Кольори

 

Металочерепиця FINNERA - інноваційна модульна покрівля

Зручний модульний формат листів значно спрощує монтаж покрівлі та забезпечує відсутність невиправданих залишків при складній конфігурації даху.

Finnera маркується незмивними чорнилами на внутрішній стороні  покрівельного листа з нанесенням логотипу, зазначенням походження (Вімпелі, Фінляндія; EU, Польща), марки та товщини сталі, покриття, дати виготовлення, що є додатковим критерієм високої якості та виключає можливість підробки.

Металочерепиця Finnera  надзвичайно надійна та практична. Революційна технологія загину краю листа забезпечує стійкість до погодних умов.

Технічна інформація

Кольори

Відео. Презентація RUUKKI FINNERA

 

Відео. Чому варто вибрати металочерепицю RUUKKI?

 

За більш детальною інформацією потрібно звертатись до наших менеджерів, контактні дані в розділі контакти.