Німецька металочерепиця Arcelor Mittal

Металочерепиця Arcelor Mittal (Арцелор Міттал) - це німецька технологія виготовлення та обробки якісної покрівлі. Даний бренд за останні роки вже встиг себе зарекомендувати як надійна, якісна та сучасна металева крівля. Вся металочерепиця Arcelor Mittal - маркована заводом-виробником. Зовнішнє покриття такої металочерепиці може бути матовим або глянцевим (поліестровим).

Існує декілька видів хвилі, це класична хвиля Monterrey або як її ще називають - Хестія, а також висока хвиля Ретро або Еліт, найвища з них це хвиля Преміум. Німецька металочерепиця Arcelor Mittal (арцелор) - найкращий вибір для вашого дому! Нижче наведені приклади кожної з хвиль.

Німецька металочерепиця  Хвиля Монтерей (Хестія)

Німецька металочерепиця Хвиля Ретро (Еліт)

Німецька металочерепиця Тігла

Німецька металочерепиця Ретро-плюс

Німецька металочерепиця Преміум

Німецька металочерепиця Олімп

Німецька металочерепиця Інтегра

Також Інтегра може бути модульна

Німецька металочерепиця Ера (Венеція)

Німецька металочерепиця Модерн

Німецька металочерепиця у хвилі Опал

Німецька металочерепиця Arcelor Mittal має товщину 0.52 мм, вміст цинку - 240 г/м.кв. а також може бути у двох покриттях – глянець PE та матова PEMA.

На даний момент доступна досить широка колірна гамма. Основні плюси німецької металочерепиці Arcelor Mittal (арселор) відносно звичайної - простий монтаж, в десять разів легша вага, широка колірна гамма. На всю продукцію німецької металочерепиці Arcelor Mittal  надається 10 років гарантії.

Німецька металочерепиця Arcelor Mittal (Арцелор Міттал) Івано-Франківськ (Івано-Франківська обл.), Калуш, Галич. За більш детальною інформацією звертайтесь до наших менеджерів.