Фінська металочерепиця фірми Ruukki - це якість, стиль та краса поєднані в одному. Компанія Ruukki - номер один у Європі серед виробників металевої покрівлі. Дана покрівля захистить ваш дім в любих погодних умовах. Стильна та надійна металочерепиця Ruukki - зробить Ваш будинок більш дорожчим для Вашого серця. Така покрівля досить проста у монтажі і тому потребує мінімум зусиль для підтримки гарного вигляду.

Металочерепиця ThyssenKrupp (Тіссен Круп)

Німецька металочерепиця ThyssenKrupp - один з Європейських покрівельних лідерів у Європі. Металочерепиця виготовляється з стального оцинкованого листа товщиною 0.5-0.55 мм, який пофарбований у відповідний до колірної гамми кольорів, на який нанесено полімерне покриття. Листи такої металочерепиці, а саме її хвилі - нагадують структуру керамічної черепиці. Покриття може бути матовим або глянцевим (поліестр).

Німецька металочерепиця Arcelor Mittal

Металочерепиця Arcelor Mittal (Арцелор Міттал) - це німецька технологія виготовлення та обробки якісної покрівлі. Даний бренд за останні роки вже встиг себе зарекомендувати як надійна, якісна та сучасна металева крівля. Вся металочерепиця Arcelor Mittal - маркована заводом-виробником. Зовнішнє покриття такої металочерепиці може бути матовим або глянцевим (поліестровим).