Композитна черепиця Metrotile

Завод Metrotile Europe - бельгійський виробник покрівельних матеріалів - існує вже більше шістдесяти років. За цей час він зайняв лідируючі позиції на ринку і став найбільшим виробником композитної черепиці в світі. Завод, на якому працює не більше 100 чоловік, є високоефективним підприємством з максимальною мірою автоматизації виробничих процесів. На даний момент Metrotile є лідером серед провідних світових виробників крівлі. Особливу увагу концерн приділяє питанням просування торгівельної марки на нові ринки збуту.

Композитна черепиця  Metrotile (метротайл) є багатошаровим покрівельним покриттям, основу якого складає сталевий лист. Від корозії лист захищений спеціальним сплавом Magnelis. На сталевий лист наноситься гранулят натурального каменю, що додає покрівлі шик і благородство. Гранулят також є надійним бар'єром від вітру, шуму і вологи. Зверху  черепиця покривається шаром акрилової глазурі, який перешкоджає проникненню найдрібніших часток пилу та бруду.

Гарантією якості крівлі Metrotile є  ретельний  контроль і дотримання  всіх  технічних  і технологічних  правил виробництва. Композитна черепиця  Metrotile  ідеально підходть для монтажу крівлі.

З часом вона не потьмяніє і не вигоратиме на сонці. Запатентований склад такої черепиці - забезпечить чудовий захист від зовнішніх природних впливів, а відмінне виробництво - цінність і якість.

Композитна черепиця Metrotile застосовується в монтажі класичного типу даху та в облаштуванні покрівель із складною, нестандартною формою. Даний вигляд черепиці є безперечним фаворитом всього модельного ряду покрівельних матеріалів концерну Metrotile. У європейських країнах, класична черепиця Метротайл реалізується під торгівельною маркою "Metrobond" - Метробонд.

Склад захисного покриття черепиці Метротйл - Magnelis

ПЕРЕВАГИ ПОКРИТТЯ MAGNELIS НАД ЦИНКОМ ТА АЛЮМОЦИНКОМ:

- До 10 разів вищі показники стійкості до корозії ніж в оценкованій сталі.

- У два рази кращі антикорозійні властивості ніж в Алюмоцинку.

- Найкращі показники самовідновлення в місцях обрізки листа

- Найбільша довговічність виробу та його властивостей. 

- Найвища стійкість до впливу агресивних середовищ.

Доступні стали також нові моделі композитної металочерепиці Метротайл:

MetroViksen

MetroGallo

MetroMistral

MetroRomana

Композитна черепиця Metrotile -  прикрасить Ваш будинок і, подібно до дорогої ювелірної  прикраси,  підкреслить Ваш статус та індивідуальність.

Колірна гамма Метротайл

Також фірма Метротайл може запропонувати мідну металочерепицю у будь-якій хвилі.

З питань ціни, наявності конкретної продукції та замірів - звертайтесь до наших менеджерів. Також нагадуємо що для кожного клієнта надається персональна знижка.

Наша компанія є офіційним партнером Metrotile в Україні.