Керамічна черепиця Roben (Робен)

 Компанія Roben (Робен) — це 15 заводів в Америці і Європі, будівельних матеріалів, що спеціалізуються на виробництві, з випеченої глини: клінкерної цеглини, керамічної черепиці, фасадної плитки та інше. Заводи Roben випускають більше півтори тисячі найменувань виробів.

Roben пропонує широкий асортимент кольорів і форм керамічної черепиці: широко відома середньохвильова, економічна великоформатна і черепиця типу "S". На додаток доступний ряд аксесуарів, що дозволяють скоротити тимчасові витрати на монтаж крівлі і підвищити його якість. Завдяки використанню аксесуарів, крівля знаходить естетичний вигляд, а широкий асортимент робить можливим втілювати сміливі архітектурні рішення. На натуральну черепицю ROBEN надається гарантія 30 років.

Однією з основних переваг натуральної керамічної черепиці ROBEN є її абсолютна захищеність до дії шкідливих речовин. Агресивні впливи довкілля, такі як ультрафіолетове випромінювання, «кислотні дощі», екстремальні перепади температур і так далі не впливають на вигляд і термін експлуатації натуральної черепиці ROBEN.

Натуральна черепиця ROBEN безпосередньо займає провідне місце серед покрівельних матеріалів.

Керамічна черепиця Робен повільно нагрівається влітку і є надійним захистом від холоду взимку. Вона також відмінно поглинає шум дощу, що робить її незамінною для мансардних приміщень.

Для того, щоб покрівля виглядала благороднішою, компанія Roben пропонує 50 видів і кольорів черепиці. Привабливість черепиці збільшує додаткові покрівельні аксессуари, які можна підібрати до будь-якого даху: конькова черепиця, вентиляційна і антенна черепиця, всі спеціальні, а також декоративні елементи – зрозуміло, з випеченої глини.

 

Керамічна черепиця Roben набуває в результаті процедур ангобірування (нанесення на поверхню матеріалу покриття з кольоровою крихтою) і глазурування (нанесення скловидної маси) - високі захисні властивості і широкий асортимент забарвлень.

Керамічна черепиця Roben представлена на ринку України в трьох основних формах (Fleming середньохвильова, Monzaplus середньохвильова plus, Bornholm тип S) і двома покриттями (ангоб і глазур).

 Черепиця Roben FLEMING (середньохвильова)

 Популярна модель черепиці, виконана в Римському стилі. До помітних особливостей цієї моделі можна віднести малу висоту хвилі і універсальний замок, що дозволяє абсолютно герметично покривати крівлю з невеликим кутом скату.

 Roben BORNHOLM тип S (середньохвильова тип S)

 Покращена модель черепиці хвилеподібного вигляду. Відрізняється черепиця крупнішою формою, але з аналогічними пропорціями. Архітектура черепиці схожа на латинську букву S (цим і обумовлена назва тип S). Завдяки цьому оригінальному дизайнерському рішенню, на крівлі черепиця утворює плавні і витончені хвилі.

 Roben Monzaplus (середньохвильова Плюс)

 Збільшена модель черепиці FLEMING. До основної gпомітної особливості цієї моделі відноситься крупніший формат черепиці, що дозволяє використовувати на 1м.кв. крівлі всього лише 9,5 черепиць і робить її економічнішою відповідно.

Черепиця Roben PIEMONT - Новинка!

 Найновіша черепиця серед продукції Робен! Спеціальний проект замку полегшує монтаж і гарантує виняткову щільність.