Керамічна черепиця Jacobi (Якобі)

На сьогоднішній день керамічні заводи JACOBI (Якобі) входять у п'ятірку найбільших виробників натуральної керамічної черепиці Німеччини. На обох заводах у Дудерштадте і Більсхаузене працюють 350 чоловік. У число клієнтів і ділових партнерів глиняних заводів Якобі входять торговці будівельними матеріалами і покрівельники всєї Німеччині. З конвеєра сходять щорічно більше 60 млн. покрівельної черепиці.

 

Кожна окремо взята черепичка, повинна відповідати всім параметрам якості, таким, як - розміри, міцність та водопроникність. Багато технічних новинок і дорогий контроль від сировини із глиняного кар'єру до готової керамічної черепиці, все це спрямовано на те, щоб клієнти вибирали першокласний матеріал від JACOBI.

Керамічна черепиця Jacobi - регулярно тестується незалежною експертизою. Кожного дня працівники заводу слідкують за тим, щоб завод покидала черепиця лише бездоганної якості. Незалежні експерти ОСЗК, проводять контроль на відповідність якості.

 

МОДЕЛЬНИЙ РЯД НІМЕЦЬКОЇ НАТУРАЛЬНОЇ ЧЕРЕПИЦІ JACOBI

Керамічна черепиця Jacobi Biberschwanzziegel (форма «Бобровий хвіст»).

 

 Керамічна черепиця Jacobi Hohlfalzziegel Z5 (форма Варивель).

Керамічна черепиця Jacobi Doppelmulde D10 «форма Гігант».

Керамічна черепиця Jacobi Flachdachziegel J13 «форма Новель».

Керамічна черепиця Jacobi Flachdachziegel J11 «форма Новель».

Керамічна черепиця Jacobi Standard-Grossfalzziegel Z10

Натуральна черепиця Jacobi Stylist (Стиліст)

 

Основні якості натуральної керамічної черепиці Jacobi:

1.  Вогнетривка, тому що при виробництві кожна керамічна черепиця піддається високотемпературному випалу (близько 1200 ° С).

2.  Стійка до агресивних впливів навколишнього середовища (кислотні дощі сонячна радіація, УФ-випромінювання).

3.  Не накопичує небезпечної для здоров'я статичної електрики, тому не вимагає, на відміну від металевої покрівлі, влаштування заземлення.

4. Висока шумопоглинаюча здатність. На відміну від будь-яких листових покриттів (метал, полімери і т.д.), поверхня керамічної черепиці не представляє собою мембрану: маса черепка поглинає шум, виключаючи ефект барабана. Це особливо важливо для житлових мансардних приміщень.

5. Низька теплопровідність. Це властивість керамічної черепиці перешкоджає зайвому прогріванню будинку палючими променями сонця влітку і сприяє енергозбереженню взимку.

6. Паропроникність. Виключається освіта неприпустимого в житловому будинку від вологи, а як наслідок - конденсату вологи всередині будівлі. Наявність же надлишкової вологості не тільки заподіює шкоду здоров'ю людини і обумовлює появу грибка в приміщеннях, а й, при зниженні температур, конденсат сприяє виникненню полоїв під покрівлею, що тягне за собою її деформацію і руйнування.

7.  Екологічно безпечна. Вся керамічна черепиця виготовляється з екологічно чистого матеріалу, абсолютно нешкідливого для здоров'я людини.

8.  Покриття керамічної черепиці не піддається корозії, тому середній термін служби такої черепиці - не менше 150 років.

9. Морозостійка. Завдяки пресуванню і високотемпературному випалу, водопоглинання не перевищує 0,5%, тому покриття з керамічної черепиці витримує навіть найсильніші морози.

10.  Забезпечує необхідну вентиляцію підпокрівельного простору.

11.  Висока міцність на вигин (руйнівне навантаження не менше 250 кгс) - витримує вагу трьох дорослих чоловіків, і твердість, як у натурального граніту (7 за шкалою Мооса).

12. Економічність. Витрати на утримання даху - мінімальні. Як правило, добре встановлена черепична крівля служить стільки ж, скільки і сам будинок. Тому черепична крівля - це хороше вкладення капіталу. 

13.  Захист кольору. Захисний колірний пігмент, завдяки матричним з'єднанням, не вимивається з керамічної черепиці, колір черепиці не вицвітає і залишається яскравим на довгі роки.