Керамічна черепиця CREATON (Креатон)

Фірма CREATON є одним з найбільших виробників керамічної черепиці. За рік на семи підприємствах виготовляється більше ніж 160 млн. черепиць. Виробництво натуральної черепиці розпочалось у 1992 році. На сьогоднішній день CREATON виготовляє біля 1000 різних варіантів форм і кольорів керамічної черепиці. Жоден інший виробник натуральної черепиці не зможе похвалитись таким різновидом.

Керамічна черепиця Creaton має цілий ряд переваг, основні з яких:

1) Надійність. На виробництві Creaton використовуються жорсткі стандарти якості. А політика виготовлення спрямована на надання клієнтові найкращої черепиці. Це дозволяє гарантувати надійність продукції для покупця.

2) Довговічність. Основні показники для керамічної черепиці, у тому числі і водопоглинання, морозостійкість, значно перевершує вимоги офіційних німецьких стандартів. При правильному монтажу така черепиця прослужить більш ніж 100 років.

3) Широкий асортимент. Великий вибір моделей та кольорів черепиці гарантують, що жоден з задумів архітектора чи власника будинку не буде не реалізованим. Такого асортименту немає жоден з виробників керамічної черепиці.

4) Гарантія. Величезні інвестиції в нові технології, а також постійне збільшення кількості заводів, дозволяє цьому виробнику впевнено дивитись у майбутнє. Компанія Креатон не сумнівається в якості своєї продукції, і тому сміло дає письмову гарантію на свої вироби - 50 років!

 Модельний ряд керамічної черепиці Creaton (Креатон).

Магнум ХХL

«Голландська» черепиця мега-формату. Найбільша черепиця в модельному ряду. Вона також підходить для дахів з невеликим кутом нахилу. Завдяки останнім науково-технічним розробкам стало можливе виробництво черепиці такого розміру з незмінно відмінною якістю. Ця модель черепиці проводитися на спеціально обладнаному за останнім словом техніки заводі в місті Гроссенготтерн виключно з сировини найвищої якості з кращих родовищ. Завдяки збільшеному формату досягнуте найбільш сприятливе поєднання ціни і якості. «MAGNUM» - це справжня революція у виробництві черепиці.

Кера Пфанне (Преміон)

Цією моделлю компанія CREATON доповнює свій асортимент «голландської» черепиці, призначеної для дахів з невеликим кутом нахилу. У черепиці чудово поєднуються класичний дизайн і економічність. Ця модель має чудові властивості по відведенню води. Недавні наукові дослідження професора Дуршта (університет в Еленгине) і доктора Крецшмара (інститут перебігу Норнберг) підтвердили чудові якості моделі Преміон «KERA-PFANNE».

Футура

Великоформатна «голландська» черепиця. Ця модель розроблена спільно с М. К. Людовічи спеціально для дахів з невеликим кутом нахилу. Завдяки збільшеній поверхні криюча здатність на 30% більше в порівнянні з аналогічною моделлю попереднього покоління. При створенні цієї моделі використовувалися останні розробки в області статики, відведення води і динаміки потоків, що привело до розробки абсолютно нової замкової системи. Цією розробкою компанія CREATON поклала початок новому поколінню черепиці.

Гармонія (МЦЗ)

Класична «голландська» черепиця, яка завдяки своїй формі ідеально підходить до дахів практично будь-якої форми і будь-яким ухилом. Ця широко поширена модель створює спокійний, гармонійний образ, а завдяки «м'якій хвилі» досягається жива гра світла і тіні.

Симфонія

Ця модель маленького формату була розроблена спільно з М. С. Людовічи на підставі улюбленої в північних районах германії «S-образної» черепиці. При цьому вдалося не тільки зберегти характерні форми, але і досягти абсолютно нових, неперевершених технічних переваг: ця модель має горизонтальний, і подвійний вертикальний замки. Крок обрешетування можна варіювати в межах 28 мм, а витрата черепиці скорочена на 30% в порівнянні з моделлю-прообразом.

Раціо

Великоформатна подвійна пазова черепиця . Цей новий вигляд пазової черепиці розроблений CREATON спільно з внуком першовідкривача цієї фірми – М. С. Людовічи. Підставою послужили зовнішній вигляд і конструктивні характеристики легендарної подвійної пазової черепиці «Z1»с цілим поряд технічних удосконалень. Новий формат збільшує площа покриття на 20%, скорочує час і витрати на укладання.

Оптима

Великоформатна черепиця в стриманому стилі . Ця модель була створена в результаті спільної роботи компанії CREATON з М. С. Людовічи. Давно відома і популярна форма плоскої пазової черепиці була вдосконалена з метою досягнення більшої економічності. В результаті, за рахунок зниження потреби штук на квадратний метр, досягнуте нове співвідношення ціни і якості. При цьому збережені класичні особливості черепиці: чіткі лінії, вдалий на вигляд жолобок і технічно бездоганна система замку.

Доміно

Черепиця для тих, хто цінує прямі форми і чіткість . Ця прямокутна плоска черепиця відповідає духу нашого часу: що привертає увагу і в той же час стримана, елегантна, економічна і функціональна. Модель відмінно підходить для будівель з чіткою, правильною архітектурою. Ця модель була створена М. С. Людовічи і виготовляється на найсучаснішому обладнанню.

Елеганц

Плоска пазова черепиця в стриманому стилі . Дана модель відрізняється чіткими лініями, оригінальним увігнутим жолобом і ретельно підібраним замком. Ще цю черепицю називають «реформованою» або «перетвореною», оскільки основою для цієї моделі послужила все та ж легендарна модель «Z1» - два жолоби були перетворені в один, завдяки чому було досягнуте нове візуальне рішення: дахи, покриті черепицею «ELEGANZ», по стилю нейтральні і, в більшості випадків, стримані. Навіть великі дахи виглядають спокійно і гідно.

Maxima (Максіма)

Maxima New Creaton -  не тільки високоякісна черепиця, але й багатофункціональна. Загальна площа черепиця - 333 x 403 мм. Площа перекриття - 300х310-350 мм. Крок обрешітки - 310-350 мм. Вага - 4,3 кг/шт. Мінімальний нахил даху - 15°. Рекомендований нахил - 22°. Розхід мін. - 10,1 шт. на м2. Упаковка - 4 шт. Палєта - 240 шт.

Creaton Баланс

Creaton Баланс має деякі якісні переваги. Завдяки спеціальній технології високотемпературного випалення та підготовки глини, черепиця надуває виняткової міцності, матовий колір і профарбовується в масі, а не лише на поверхні. Особливо щільна поверхня цієї моделі – це найкращий захист від моху.

Creaton Титанія


Керамічна черепиця Creaton Титанія є найбільш оптимальним варіантом серед усього модельного ряду. При розмірах 322 Х 515 мм, середній розхід черепиці на 1м2 складає - 9.8 шт. А завдяки своєму потужному подвійному замку вона може пантуватись на покрівлях з кутом від 10 градусів. Рух в районі кріплення замка складає 43 мм що є рекордом для керамічної черепиці. Вага складає 43.5 кг/м2.

  На сьогоднішній день доступна широка гама кольорів продукції CREATON. За наявність конкретної продукції  уточняйте у наших менеджерів.