Керамічна черепиця Jacobi (Якобі)

На сьогоднішній день керамічні заводи JACOBI (Якобі) входять у п'ятірку найбільших виробників натуральної керамічної черепиці Німеччини. На обох заводах у Дудерштадте і Більсхаузене працюють 350 чоловік. У число клієнтів і ділових партнерів глиняних заводів Якобі входять торговці будівельними матеріалами і покрівельники всєї Німеччині. З конвеєра сходять щорічно більше 60 млн. покрівельної черепиці.

Керамічна черепиця CREATON (Креатон)

Фірма CREATON є одним з найбільших виробників керамічної черепиці. За рік на семи підприємствах виготовляється більше ніж 160 млн. черепиць. Виробництво натуральної черепиці розпочалось у 1992 році. На сьогоднішній день CREATON виготовляє біля 1000 різних варіантів форм і кольорів керамічної черепиці. Жоден інший виробник натуральної черепиці не зможе похвалитись таким різновидом.

Керамічна черепиця Roben (Робен)

 Компанія Roben (Робен) — це 15 заводів в Америці і Європі, будівельних матеріалів, що спеціалізуються на виробництві, з випеченої глини: клінкерної цеглини, керамічної черепиці, фасадної плитки та інше. Заводи Roben випускають більше півтори тисячі найменувань виробів.