Бітумна черепиця IKO (Бельгія, Канада, Словакія)

Вже більше 50 років компанія IKO  займається виробництвом високоякісних покрівельних матеріалів. Заводи міжнародної корпорації IKO розміщені у США, Канаді, Бельгії, Франції, Великобританії, Голландії та Німеччині.

 М'яка або бітумна черепиця IKO (ИКО) - гармонійно поєднує в собі якості минулих років та ексклюзивні ноу-хау сучасної технології. Бітумна черепиця iko ідеально соблюдає баланс між жорсткістю структури і необхідній гнучкістю. Будинки покриті м'якою черепицею IKO, витримують всі типи погодних впливів. А дахи і через десятиліття не втрачають свою красу, а також успішно виконують свою захисну функцію.

Компанія IKO всесвітньо відома, як один з найбільших виробників та експортер покрівельних матеріалів, а також як світовий лідер по виробництву та продажу бітумної черепиці.

М'яка крівля з бітумної черепиці iko активно використовується на скатних дахах будь-яких конфігурацій.  Цей покрівельний матеріал по праву відносять до категорії сучасних високотехнологічних, безпечних, дуже простих в монтажі. Окрім цього бітумна черепиця володіє великим терміном служби і низькою вартістю. Iko - це перший у світі виробник бітумної черепиці. На відміну від інших виробників такої покрівлі, iko виготовляється з окисненого бітуму, що збільшує термін експлуатації на довгі роки, а також поява на поверхні такої черепиці моху та інших біологічних мікроорганізмів значно нижча від її конкурентів.

  Основні переваги бітумної черепиці IKO:

-          Гарантована якість продукції

-          Чудовий дизайн

-          Високі гарантійні зобов’язання

-          Використання в якості посипки кам'яних гранул

-          Ціна м'якої черепиці IKO не залежить від кольору

-          Наявність повної комплектації для покрівлі

Бітумна черепиця IKO має декілька моделей:

Модель IKO ARMOURSHIELD

     Елегантність, вишуканість та оригінальний дизайн — особливості цієї м'якої черепиці. Шестигранна форма IKO Armourshield створює на крівлі ефект бджолиних сот і додає будівлі  індивідуальність. Самоклеющийся шар на черепиці робить її особливо стійкою  до ураганних вітрів і дає можливість використовувати її на будівлях з  ухилом крівлі від 15° до 90°. Різноманітність колірних рішень Armourshield задовольнить смак навіть особливо вимогливих естетів.

Модель IKO SUPERGLASS 3-TAB

  Дизайн черепиці втілює в собі традиційний аристократичний стиль  завдяки класичній формі черепиці і спеціальній колірній гаммі  природних відтінків. Бітумна черепиця IKO Superglass виробляється з  високоякісної сировини з дотриманням найстрогіших стандартів  якості і з використанням сучасних технологій. Черепиця Superglass  зробить ваш дах абсолютно вражаючим  і індивідуальним.

 Модель IKO CAMBRIDGE

IKO Cambridge – двошарова ламінована черепиця, відрізняється унікальністю форми і глибокими відтінками кольору. Окрім високих експлуатаційних характеристик, особливість цього покрівельного матеріалу - в створенні ефекту об'ємності крівлі. У поєднанні з багатим кольором, крівля Cambridge набуває виключно презентабельного вигляду. Також у продажі з'явилась вперше у світі ламінована самоклеюча бітумна черепиця - iko cambridge xtreme

Модель IKO Armourshake

  Бітумна черепиця Armourshake — новітня розробка дизайнерів концерну  IKO, що надає вашій крівлі натурального вигляду класичного сланцевого  покриття. Дизайнерська ламінована черепиця iko Armourshake, характеризується об'ємністю, яка досягається хаотично  розкиданими тіньовими лініями. Дана черепиця додасть вашій крівлі  індивідуальний шарм і характер.

Модель IKO Skyline

Нова черепиця IKO Skyline - зроблена з високоякісного бітума. Ця черепиця випускається з малюнками, які імітують природні тіні, буде цікава домовласникам, що віддають перевагу геометричним архітектурним лініям на покрівлі. Оскільки монтаж цієї черепиці потребує певних здібностей та навиків, IKO рекомендує детально прочитати та вивчити відповідну інструкцію. На черепицю Скайлайн надаєть 20 років гарантії, та 10 років платинової гарантії.

Модель SuperGlass-Biber

Черепицю даного класу вирізняє елегантність форми та престижний зовнішній вигляд. Черепиця IKO SuperGlass-Biber надає будові класичний шарм минулих часів, що у свою чергу є дуже привабливим, та гарно вирізняє дах серед інших покрівель.

Модель IKO Diamant

 Назва цієї черепиці говорить сама за себе - Діамант. Неперевершений і унікальний дизайн немов шедевр ювеліра, надає йому бездоганний шарм.  Архітектори з усього світу погодились що цим матеріалом можна накрити любу покрівлю, і будьте впевнені, що результат перевершить ваші очікування.

Черепиця VIP класу - Royal Estate

 Бітумна черепиця Роял Естейт (Royal Estate) - черепиця віп-класу, при технології обробки базальтових гранул (посипки) використовуються особливі технології. Що дає можливість підвищити захист від ультрафіолету та інших зовнішніх впливів.

 

 Черепиця IKO представлена на нашому сайті, імпортується тільки з трьох заводів-виробників, в залежності від потрібної моделі. А саме - Словакія, Бельгія та Канада. Наявність потрібної моделі, колірної гамми та ціни бітумної черепиці iko - взнавайте у наших менеджерів за адресою вказаною у розділі контакти.

Наша компанія є офіційним партнером IKO в Україні.