Металочерепиця - це легка, міцна і зручна в експлуатації й монтажі покрівля, що виготовляється з оцинкованої сталі із двостороннім полімерним захисним покриттям. Зовнішнє покриття металочерепиці більш міцне і покривається спеціальним полімерним покриттям в різні кольори. При виробництві металочерепиці використаються кілька захисних покриттів, що розрізняються по своїх властивостях, товщині й ціні. 

Композитна черепиця або металочерепиця з покриттям з гранул (металочерепиця з камяною посипкою) натурального каменя відноситься до елітних покрівельних матеріалів, що прекрасно вписуються в будь-який архітектурний стиль.

М’яка покрівля також відома як бітумна або гнучка черепиця – все це різні назви одного й того ж матеріалу, що застосовується для покриття дахів, одним з головних переваг якого є гнучкість. Ця властивість бітумної черепиці дозволяє зводити покрівлі різного рівня складності, втілюючи найбільш сміливі та неординарні архітектурні рішення з легкістю і витонченістю, не витрачаючи при цьому багато коштів і зусиль.

Керамічна черепиця, рахується самим поширеним елітним покрівельним матеріалом.Така натуральна черепиця виготовляється з глиняних сумішей способом випалювання в спеціальних термо-печах при температурі 1000 °С. Після випалювання, керамічна черепиця набуває червоно-коричневого кольору. Така натуральна черепиця вважається найбільш довговічним покрівельним матеріалом, термін служіння керамічної черепиці складає не менше 100 років, при умові дотримання всіг вимог до виготовлення.

Цементно-піщана черепиця за своїм зовнішнім виглядом схожа на керамічну черепицю. Тільки плитки цементно-піщаної черепиці трохи крупніші й легші. За своїм складом цементно-піщана черепиця також схожа з керамічною. Відмінність в тому, що цементно-піщана черепиця не обпалюється, як керамічна. Крім того, ціна на цементно-піщану черепицю значно нижче вартості керамічної черепиці.

Цементно-піщану черепицю виготовляють з кварцового піску, цементу, води і натуральних пігментів, що не розчиняються у воді і стійкі до сонячного випромінювання і перепадів температур. В процесі виробництва цементно-піщана черепиця набуває гладку поверхню і стійкий колір. Більшість, що випускаються в даний час, видів цементно-піщаної черепиці пофарбовані в масі і, крім того, на їх поверхню наносять додатковий шар акрилових покриттів. Вони надають черепиці однорідний колір, збільшують морозостійкість, захищають від наростань моху, а також надають плиткам гладку поверхню і низьку сприйнятливість до забруднень.

Цементно-піщана черепиця - найбільш доступний тип натурального й екологічного покрівельного покриття. Її виробляють в декількох основних кольорах, вона може бути матовою, напівматовою або глянцевою.